Nadace

Přátelé a kamarádi,


Letošní sezónu KoprCupu jsme se rozhodli, že každý závod věnujeme na podporu jednoho malého Bojovníka, který jede svůj vlastní závod proti vážné a zákeřné nemoci.

Proto vyhlašujeme sbírku materiální pomoci, která mu pomůže usnadnit život a jistě mu udělá i radost.

Zveřejníme příběh, kde bude seznam věcí, které jsou potřeba v každodenním boji proti této nemoci. Nezapomínáme ani na sourozence těchto dětí, kterým chceme také věnovat malou pozornost.


Pokud se budete chtít zapojit s námi, stačí přinést zakoupenou věc ze seznamu s sebou na závod a předat ji organizátorům. Čím víc nás bude, tím větší radost těm bojovným srdcím uděláme.

Vy, kteří se nezúčastníte našich závodů, ale přesto sledujete naše stránky a měli byste zájem podpořit tento projekt, můžete přinést nebo zaslat zakoupenou věc přímo na adresu Motorsport Kozlovice –KoprCup ,z.s. Kozlovice 84,73 947 (odkud bude celý dar odeslán přímo na adresu malého Bojovníka).


Nebo můžete pomoci přímo v Nadačním fondu „Šance Onkoláčkům“, kde naleznete další informace. (www.nfsanceonkolackum.cz )


Předem moc děkujeme za Vaši podporu, a kdo ví… třeba taková malá pomoc, dodá rodinám ještě větší sílu, úspěšně projet cílovou páskou.

Vaše Rodina KoprCupových